Čtyřpohár 2023

19. ročník soutěže čtyřčlenných družstev ve čtyřech moderních deskových hrách proběhne na 22. ročníku festivalu Deskohraní. Turnajové hry vám budou zaslány předem, abyste mohli proniknout do jejich strategie. 

Přihlášení do turnaje

Právo účasti má libovolné čtyřčlenné družstvo. Maximální kapacita turnaje je 30 družstev, o účasti případně rozhoduje datum přihlášky.

Hry

Pro letošní Čtyřpohár jsou již známy všechny čtyři hry:

V tomto pořadí se budou hrát na turnaji.

Termíny

Pokud nám chcete pomoci s vychytáním nejasností v pravidlech, napište nám v diskuzním fóru.

Distribuce her proběhne po zaplacení startovného (včetně zálohy). Možnosti distribuce jsou uvedeny v rámci registrace, v zásadě se jedná o poštovní zásilku nebo osobní předání dle domluvy. Každé družstvo musí na turnaj přivézt jednu sadu všech čtyř turnajových her v zachovalém stavu. Více o distribuci her .

Další informace

Výši startovného jsme museli navýšit na částku 3 200 Kč. Věříme, že to pochopíte a že vás to neodradí od účasti na turnaji. K tomu jako obvykle vybíráme zálohu 500 Kč vratnou při řádném odehrání turnaje. 

Dotazy mimo diskuzního fóra můžete zasílat i jinými prostředky, směřujte je prosím na správnou osobu dle sekce kontakty - hodně nám tím ulehčíte práci.