Letošní ročník Čtyřpoháru se pro minimální zájem hráčů ruší.

Zálohy budou týmům vráceny na účet. Budeme se těšit zase za rok, už s novou čtveřicí her.

 

Čtyřpohár 2020

18. ročník soutěže čtyřčlenných družstev ve čtyřech moderních deskových hrách proběhne na 20. ročníku festivalu Deskohraní. Turnajové hry vám budou zaslány předem, abyste mohli proniknout do jejich strategie. 

Přihlášení do turnaje

Právo účasti má libovolné čtyřčlenné družstvo. Maximální kapacita turnaje je 40 družstev, o účasti případně rozhoduje datum přihlášky.

Vzhledem k tomu, že loňský ročník jsme museli kvůli epidemické situaci zrušit, bereme ty týmy, které byly přihlášené do tohoto zrušeného turnaje, jako přihlášené i letos. Pokud některý z těchto týmů nebude mít letos o účast zájem, prosíme dejte nám prosím toto vědět, čím dříve, tím lépe. Záloha, kterou jste zaplatili, vám bude vrácena v plné výši.

Zároveň mají možnost přihlásit se také týmy, které loni přihlášené nebyly.

Hry

Rozhodli jsme se zachovat hry z loňského zrušeného turnaje. Jsou to tedy, v herním pořadí

Termíny

Pokud nám chcete pomoci s vychytáním nejasností v pravidlech, napište nám v diskuzním fóru.

Distribuce her proběhne po zaplacení startovného (včetně zálohy). Možnosti distribuce jsou uvedeny v rámci registrace, v zásadě se jedná o poštovní zásilku nebo osobní předání dle domluvy. Každé družstvo musí na turnaj přivézt jednu sadu všech čtyř turnajových her v zachovalém stavu. Více o distribuci her .

Další informace

Výše startovného je letos 2500 Kč plus záloha 500 Kč vratná při řádném odehrání turnaje. Dotazy mimo diskuzního fóra můžete zasílat i jinými prostředky, směřujte je prosím na správnou osobu dle sekce kontakty - hodně nám tím ulehčíte práci.

Poděkování

Rádi bychom poděkovali Zatroleným hrám a Hrajeme.cz za pomoc s propagací.