POZOR !!!

VZHLEDEM K OPATŘENÍM, KTERÁ DNE 30. 9. 2020 PŘIJALA VLÁDA ČR, OZNAMUJEME, ŽE LETOŠNÍ ČTYŘPOHÁR JE ZRUŠEN.

 

Čtyřpohár 2020

18. ročník soutěže čtyřčlenných družstev ve čtyřech moderních deskových hrách proběhne na 20. ročníku festivalu Deskohraní. Turnajové hry vám budou zaslány předem, abyste mohli proniknout do jejich strategie. Nejlepší tři družstva se kvalifikují na neoficiální Mistrovství Evropy družstev EuropeMasters, které proběhne v říjnu 2021 v Essenu.

Přihlášení do turnaje

Právo účasti má libovolné čtyřčlenné družstvo. Maximální kapacita turnaje je 40 družstev, o účasti případně rozhoduje datum přihlášky.

Hry

Letos se budou hrát tyto čtyři hry, v následujícím pořadí:

Termíny

Pokud nám chcete pomoci s vychytáním nejasností v pravidlech, napište nám v diskuzním fóru.

Distribuce her proběhne po zaplacení startovného (včetně zálohy). Možnosti distribuce jsou uvedeny v rámci registrace, v zásadě se jedná o poštovní zásilku nebo osobní předání dle domluvy. Každé družstvo musí na turnaj přivézt jednu sadu všech čtyř turnajových her v zachovalém stavu. Více o distribuci her .

Další informace

Výše startovného je letos 2500 Kč plus záloha 500 Kč vratná při řádném odehrání turnaje. Dotazy mimo diskuzního fóra můžete zasílat i jinými prostředky, směřujte je prosím na správnou osobu dle sekce kontakty - hodně nám tím ulehčíte práci.

Poděkování

Rádi bychom poděkovali Zatroleným hrám a Hrajeme.cz za pomoc s propagací.