Čtyřpohár 2022

Výsledky

Letošní ročník již proběhl, zde najdete podrobné výsledky týmů i jednotlivců.

 

 

18. ročník soutěže čtyřčlenných družstev ve čtyřech moderních deskových hrách proběhne na 21. ročníku festivalu Deskohraní. Turnajové hry vám budou zaslány předem, abyste mohli proniknout do jejich strategie. 

Přihlášení do turnaje

Právo účasti má libovolné čtyřčlenné družstvo. Maximální kapacita turnaje je 30 družstev, o účasti případně rozhoduje datum přihlášky.

Hry

Pro letošní Čtyřpohár jsme vybrali následující hry:

Hry jsou uvedeny v pořadí, v jakém se budou hrát na turnaji.

Termíny

Pokud nám chcete pomoci s vychytáním nejasností v pravidlech, napište nám v diskuzním fóru.

Distribuce her proběhne po zaplacení startovného (včetně zálohy). Možnosti distribuce jsou uvedeny v rámci registrace, v zásadě se jedná o poštovní zásilku nebo osobní předání dle domluvy. Každé družstvo musí na turnaj přivézt jednu sadu všech čtyř turnajových her v zachovalém stavu. Více o distribuci her .

Další informace

Výši startovného jsme letos vzhledem k výrazně rostoucím cenám her zvedli na 2900 Kč. K tomu vybíráme zálohu 500 Kč vratnou při řádném odehrání turnaje. Věříme, že tento krok pochopíte a že vás neodradí od přihlášky do turnaje.

Dotazy mimo diskuzního fóra můžete zasílat i jinými prostředky, směřujte je prosím na správnou osobu dle sekce kontakty - hodně nám tím ulehčíte práci.

 

Děkujeme Zatroleným hrám za pomoc s propagací letošního ročníku.