Čtyřpohár 2023

Letošní turnaj již proběhl, zde najdete VÝSLEDKY týmů i jednotlivců.

19. ročník soutěže čtyřčlenných družstev ve čtyřech moderních deskových hrách proběhne na 22. ročníku festivalu Deskohraní. Turnajové hry vám budou zaslány předem, abyste mohli proniknout do jejich strategie. 

Přihlášení do turnaje

Právo účasti má libovolné čtyřčlenné družstvo. Maximální kapacita turnaje je 30 družstev, o účasti případně rozhoduje datum přihlášky.

Hry

Pro letošní Čtyřpohár jsou již známy všechny čtyři hry:

V tomto pořadí se budou hrát na turnaji.

Termíny

Pokud nám chcete pomoci s vychytáním nejasností v pravidlech, napište nám v diskuzním fóru.

Distribuce her proběhne po zaplacení startovného (včetně zálohy). Možnosti distribuce jsou uvedeny v rámci registrace, v zásadě se jedná o poštovní zásilku nebo osobní předání dle domluvy. Každé družstvo musí na turnaj přivézt jednu sadu všech čtyř turnajových her v zachovalém stavu. Více o distribuci her .

 

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA

Jak jste možná zaregistrovali, Deskohraní bylo nuceno po dlouhém působení v Tyršově domě (a gymnáziu v Hellichově) tyto prostory opustit.

Nyní se nám podařilo dojednat nové místo, kde se bude festival konat. Spojili jsme síly s Národní knihovnou ČR a Deskohraní uspořádáme v prostorách Klementina. Počítáme s tím, že se v tomto objektu bude konat také turnajová část včetně Čtyřpoháru. Termín akce zůstává v platnosti.

Pro vás hráče se tudíž až tolik nemění – akorát nejezděte do Tyršáku/Hellichovky :)

 

Další informace

Výši startovného jsme museli navýšit na částku 3 200 Kč. Věříme, že to pochopíte a že vás to neodradí od účasti na turnaji. K tomu jako obvykle vybíráme zálohu 500 Kč vratnou při řádném odehrání turnaje. 

Dotazy mimo diskuzního fóra můžete zasílat i jinými prostředky, směřujte je prosím na správnou osobu dle sekce kontakty - hodně nám tím ulehčíte práci.